Praca | @ALFANET
panel klienta
dostępny od 3 dnia każdego miesiąca od godzin 12:00

Praca w Alfanet

 PRACA

Nasza Firma ciągle się rozwija, tworzymy nowe miejsca pracy, poszukujemy ludzi zdolnych i ambitnych.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, miłą atmosferę oraz elastyczny czas pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@alfanet24.pl

W temacie wiadomości podaj nazwę stanowiska na które aplikujesz.

Klauzula_informacyjna

Aktualnie poszukujemy:

Koordynator Call Center

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań oraz wyznaczonych celów,
  • motywowanie zespołu oraz stałe dążenie do podnoszenia wyników na poziomie jakościowym i ilościowym,
  • monitorowanie wyników pracy podległego zespołu i ich raportowanie,
  • rozliczanie czasu pracy i premii konsultanta.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w Call Center,
  • dyspozycyjności (praca na pełen etat),
  • znajomości procesu i technik sprzedaży,
  • nastawienia na realizację celów sprzedażowych i odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • orientacji na zapewnienie wysokiej jakości standardów obsługi klienta,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętności planowania i organizacji czasu pracy,
  • inicjatywy i zaangażowania.

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie i wsparcie merytoryczne,
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole nastawionym na współpracę,
  • zespołowe wyjścia integracyjne oraz wyjazdy firmowe.